Bezpieczne wakacje w Gdowie 05.06.2022 – wystawa

Edit 09.06.2022

Na kanale WieliczkaCity.pl pojawił się krótki film z imprezy:

W niedzielę 5 czerwca 2022 r. w godzinach 15:00 – 19:00 na błoniach na Zarabiu w Gdowie, Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, IPA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji) oraz Polska Sekcja IPA – Region Kalwaria Zebrzydowska zorganizowała sporych rozmiarów piknik rodzinny oraz zlot motocyklowy dla służb mundurowych „Jednośladem bezpiecznie do celu”.

Licznie zgromadzone dzieciaki wraz z rodzicami mogli w tym szczególnym dniu świętować Dzień Dziecka.  Pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce służby mundurowe zaprezentowały akcję ratunkową straży pożarnej, historię policji,  pokaz psów policyjnych, sposoby udzielania pierwszej pomocy, promowały bezpieczne zachowania na drodze i noszenie odblasków. Zorganizowano również zawody strzeleckie ASG, w których najmłodszy uczestnik miał zaledwie 2,5 roku.

Na scenie odbyły się również pokazowe/otwarte treningi Karate oraz Kickboxingu, który poprowadził mistrz świata Rafał ,,Baca” Szaflarski.

Podczas pikniku odbywało się mnóstwo konkursów i animacji dla najmłodszych i oczywiście nie zabrakło wszelkiej maści „dmuchańców”, waty cukrowej, popcornu, kiełbasek etc.

Całości wydarzenia towarzyszyły liczne wystawy, na których można było zobaczyć nie tylko broń palną z naszej Kolekcji 061 ale i radiowozy, motocykle, samochody rajdowe i zabytkowe.

 

Zapraszamy na  kolejne wystawy Kolekcji061 oraz do śledzenia innych portali, organizatorów i partnerów tego wydarzenia, którzy z pewnością zamieszczą dodatkowe materiały:
Gminna Rada Ruchu Drogowego w Gdowie,
Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce,
Grupa Motocyklowa Dąbrowa Tarnowska,
Automobilklub Galicyjski,
Ochotnicza Straż Pożarna w Gdowie,
Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice Sekcja Gdów,
Baca K1 – Thaiboxing & Kickboxing,
Radwan Sport,
X-TREM Park Wieliczka Grabówki,
Kopalnia Soli Wieliczka.

Ekpia 061 na Facebook