Autor Wątek: Pistole CZ 75 SP-01 PHANTOM  (Przeczytany 9954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Okruch

  • Kolekcja 061
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1404
    • Zobacz profil
Odp: Pistole CZ 75 SP-01 PHANTOM
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 19, 2019, 09:26:04 pm »
Łamiesz mi serce opinią o USP, ale jednak zawodowca miło posłuchać/poczytać ;)

eustachy

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Pistole CZ 75 SP-01 PHANTOM
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 20, 2019, 06:52:25 am »
061 :)  trudno się z Tobą nie zgodzić. A SIGa kupiłem :) bo był najtańszy :) i nikt go nie chciał :) z racji magazynka jednorzędowego ...

A co do reszty postów, niestety w wielu konkurencjach sprzet ( gruby  portfel )decyduje o wyniku. W strzelaniach czarnoprochowych na 800m, kto ma 45/120 ten zgarnia puchary przed tym co ma 45/90.
Na innych zawodach królują nowe kalibry 6mm i Koledzy robią na 800m wyniki 100/100.....


A co do CZ Phantom. Czy jest w sprzedaży dla cywilnego odbiorcy ?


061

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2500
    • Zobacz profil
Odp: Pistole CZ 75 SP-01 PHANTOM
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 20, 2019, 10:31:15 pm »
No to jest niestety jeszcze jedna ujemna strona sportu strzeleckiego, że sprzęt (a bardziej fundusze które można na niego przeznaczyć) decyduje.
Za moich czasów sportowych takich problemów nie było. Praktycznie wszystkie kluby dysponowały tej samej jakości, a wręcz takimi samymi modelami. W zależności od poziomu zawodów - sprzęt się różnił - ale na danym poziomie zawodnicy dysponowali takim samym sprzętem.

Tak phantoma można kupić. Nie wiem czy w dokładnie takim ukompletowaniu (np tryty) ale na pewno gdzieś widziałem.

Szwajcar

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2019
    • Zobacz profil
Odp: Pistole CZ 75 SP-01 PHANTOM
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 23, 2019, 01:43:57 pm »
To jest przykra konstatacja ale prawdziwa. U mnie w województwie jakoś tak się zdarzyło że są dobrzy zawodnicy 3gun. Kuba Stadnicki- mistrz Polski i inni. Ich podstawowa broń- AR DD albo BCM z ostrym tuningiem, lekkimi zamkami z regulatorem gazowym itd warte są często ponad 15 tysi. Nawet ktoś dysponujący podobnymi umiejętnościami i dobrym ARem zesra się z a nimi nie wygra bo mają po prostu broń która strzela jeszcze szybciej niż ich a ten poziom finansowy nie każdy przeskoczy.
vz.58, NEA15 PDW 7,62x39, CZ P10C FDE, Taurus PT809E